Start arrow Start
Menu główne
Start
Alveo
Szukaj w serwisie
Napisali o nas
O autorach
Poleć nas znajomym
Regulamin witryny
Polityka prywatności
Przyślij artykuł
Sondy

Osada Podzamcze Park - Chęciny - dla inwestorów

Polecamy

Zdrowy organizm

Alveo

Oczyszczanie organizmu

Zygmunt WilkowskiBiocybernetyk

Zygmunt Wilkowski

 

Zdrowe odżywianie

Choroby cywilizacyjne

Nieuleczalne choroby - jak je wyleczyć?

Jak pokonać nowotór złośliwy? Spraw, aby nowotwór, rak nie był dla Ciebie zagrożeniem!

 

Analiza mikropierwiastkowa - ankieta

 

 
"Postawa ignorancji nie zmienia nic w świecie zewnętrznym, jak również w świecie ignoranta." - Artur Nowak
Cytat dnia
Życie to proces odnawialny, ale tylko w jedną stronę.
Start
Europa się starzeje
Jak wynika z raportu przygotowanego przez International Longevity Centre-UK i Merck Company Foundation społeczeństwo Europy starzeje się. Okazuje się, że lista najczęstszych chorób począwszy od wylewów po zawały serca włączając nowotwory i kataraktę wciąż się powiększa co zdaniem naukowców powinno skłonić rządy państw do zastanowienia się nad rozwiązaniami finansowymi dla opieki medycznej w najbliższych latach.
Czytaj całość…
 
Zagrożenia mammografią

Kobiety są obecnie zachęcane do poddania się pierwszej mammografii wcześniej niż kiedykolwiek dotąd. Dawniej na prześwietlenie kierowano tylko kobiety w wieku 50 lat i starsze. Teraz kampania skierowana jest do kobiet 40 letnich, a nawet do 25 letnich. Jednak wykrywanie nowotworu przy pomocy mammografy to nie to samo, co ochrona przed nim. 

Czytaj całość…
 
Polacy o opłatach za wizyty u lekarza
Z najnowszego sondażu TNS OBOP wynika, że ponad dwie trzecie ankietowanych nie chce wprowadzenia obowiązkowych opłat za każdą wizytę u lekarza, jeśli państwa nie będzie stać na podwyższenie wynagrodzeń lekarzom.
Czytaj całość…
 
Polacy coraz więcej wydają na zdrowie

Według raportu Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) statystycznego Polaka opieka zdrowotna kosztuje średnio 805 dolarów rocznie. Okazuje się również, że aż 63 procent wszystkich wydatków na lekarstwa pochodzi z prywatnych kieszeni. Jest to jeden z najwyższych na świecie wskaźników - podaje "Życie Warszawy". 

Czytaj całość…
 
Potrzeby zdrowotne niewyrażone

Potrzeby zdrowotne oceniające stan zdrowia są identyfikowane z teorią tzw. góry lodowej. To, co ujawnia się doraźnie w postaci konkretnej jednostki chorobowej jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, a najbardziej istotna część, określająca potrzeby rzeczywiste pozostaje często niezidentyfikowana, nierejestrowana. 

Czytaj całość…
 
Starość (w Polsce) nie radość

Polskie społeczeństwo starzeje się, nieustannie przybywa ludzi w wieku emerytalnym. Już dzisiaj ok. 12 proc. Polaków stanowią osoby po 65 roku życia. Według prognoz, w 2020 r. seniorem będzie już co piąty Polak. Tymczasem życie osób starszych w Polsce jest bardzo trudne - informuje "Trybuna".

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 nast. » koniec »»

Pozycje :: 43 - 56 z 91
Tematy pokrewne
Nowości
Najczęściej czytane

R E K L A M AMiejsce na Twój link
Advertisement
© www.zdrowie.annet.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.